Klasszikus játékfelállás UNK1031K - teljes fémszerkezet
Termékkód: UNK-5005KW-10
5x négyoldalú torony, 2x csúszda, 2x zászló, ferde mászóháló, horgony, kormány, 5x gát HDPE, rajztábla, ferde mászóka lépcsőkkel és műanyag oldalpanelek, 2x kémlelő ablakok, ferde mászófal, függőleges rúdmászás, függőleges mászóháló. Több információ
| Termékkód: | UNK-5005KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 16 |
| Méretek: | 6,27 x 2,96 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 9,27 x 6,46 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-3:2018 MSZ EN 1176-11:2015 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
Csúszdák üveggyapot anyagból készült. A csúszdák eleje, lépcsők, stb. rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). Az emelvények és ferde falak HPL készülnek (Nagynyomású laminátum készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). A kötelek HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag vagy alumínium kapcsokkal vannak összekötve. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Hajó játékkészlet UNK5005KW - barna még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.