Körhinta tulipán KON0057KG (átmérő 0,57 m)
Újdonság
Termékkód: KON-0057KG-10
Legfeljebb 1 m esési magasság, leszállófelületként egy 57 cm átmérőjű gyep elegendő. Több információ
Válassza ki a színt
Műszaki adatok
| Termékkód: | KON-0057KG-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 0,57 x 0,57 x 0,53 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 3,57 x 3,57 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-5:2020 |
A körhintát nagy terhelésre és hosszú élettartamra tervezték. A tulipán polietilénből készült. Minden rögzítőelem horganyzott vagy rozsdamentes acélból készült.
A termékhez Körhinta tulipán KON0057KG (átmérő 0,57 m) még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
cs
sk
de
en
ro
lt






