Láncos dupla hinta - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1,0 m)
Termékkód: REH-6211KE-10
Láncos dupla hinta REH6211K. A tartószerkezet négy színváltozatát kínáljuk - piros, kék, barna és lime. Több információ
| Termékkód: | REH-6211KE-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1,0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 2,9 x 1,2 x 1,9 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 3,04 x 7 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-2:2017+AC:2020 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A láncok rozsdamentes acélból készülnek, ami élettartamuk jelentős meghosszabbítását eredményezi. A Normal hinta ülőkéje acélból készül, puha és kényelmes gumival van bevonva. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Láncos dupla hinta - lime (szab. mag. 1,0 m) még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.