Ügyességi pálya - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | SDO-8004KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 3-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 7 |
| Méretek: | 7,72 x 0,9 x 1,85 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 10,72 x 3,9 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-11:2015 |
A készségfejlesztő pálya tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint.
A kötelek és hálók HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag kapcsokkal vannak összekötve. Az emelvények HPL készült (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Ügyességi pálya - barna még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.