Alagút elem - Polip MAXI (UV-állóság) TUP3008K - teljes fémszerkezet
Termékkód: TUP-3002K-10
Hernyó MAXI (UV-állóság) TUP3002K - teljes fémszerkezet. Több információ
| Termékkód: | TUP-3002K-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 0-10 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 4 |
| Méretek: | 4,3 x 0,72 x 1,23 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 7,3 x 3,7 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-11:2015 |
A tartószerkezet szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
Műanyag részek kiváló minőségű HDPE műanyagból készül (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. A kötél alagút HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag kapcsokkal vannak összekötve. A mászóalagutak PE műanyagból készül (festett polietilén készülnek, melyet nagyfokú színállandóság és UV-álló képesség). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Alagút elem - Hernyó MAXI (UV-állóság) TUP3002K - teljes fémszerkezet még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.