Termék - KF805-S
Erőfejlesztő gép KF805-S Húzódzkodás
Ár külön kérésre
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal.
Termékkód: KF805-S
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal. Több információ
| Termékkód: | KF805-S |
|---|---|
| Súly: | 215.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 14+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 2,24 x 1,45 x 1,91 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 5,24 x 4,45 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A termékhez Erőfejlesztő gép KF805-S Húzódzkodás még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.