Termék - KF807-S
Erőfejlesztő gép KF807-S Guggolás
Ár külön kérésre
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal.
Termékkód: KF807-S
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal. Több információ
| Termékkód: | KF807-S |
|---|---|
| Súly: | 198.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 14+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 1,46 x 1,51 x 1,91 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,46 x 4,51 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A termékhez Erőfejlesztő gép KF807-S Guggolás még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.