Termék - PS-007K-10
Erősítő gép PS007K Guggolás
Ár külön kérésre
Erősítő gép nehézségi beállításokkal.
Termékkód: PS-007K-10
Erősítő gép nehézségi beállításokkal. Több információ
| Termékkód: | PS-007K-10 |
|---|---|
| Súly: | 215.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 14+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 1,98 x 1,25 x 1 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,98 x 4,25 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A termékhez Erősítő gép PS007K Guggolás még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.