Fejlesztő játszóház - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | EDP-6405KS-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 0-10 év |
| Szabadesés magasság: | 0 m |
| Max. felhasználók száma: | 4 |
| Méretek: | 1,9 x 1,1 x 2,02 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,84 x 3,96 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
Az oldalfalak rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). A tető HPL (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség, UV-álló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fejlesztő játszóház - ezüst még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.