Fitnesz gépek SM109 Padok
Termékkód: SM109
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM109 |
|---|---|
| Súly: | 73.3 kg |
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 1,65 x 1,18 x 0,58 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,65 x 4,18 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM109 Padok még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - FP-022K-10
Fitnesz elem FP-022K Tai-chi
Ár külön kérésre
Funkció: Edzi a felkar és a váll izmait. Javítja a szív- és érrendszeri funkciókat és a felsőtest izmainak és ínszalagjainak rugalmasságát.
Utasítások: Tegye a két tenyerét a forgó kerék felületére és mozgassa őket, mintha köröket rajzolna. Mindkét irányba
végezze el a mozgást.
Termék - SM103-126
Fitnesz gépek SM103-126 Lábtoló – lábfeszítő gép
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - FP-026SS-20
Fitnesz elem FP-026SS Korlát
Ár külön kérésre
Funkció: erősíti a felsőtest izomzatát. Erősíti a kar-, a mell- és a hasizmokat, miközben javítja a hát állapotát.
Utasítások: álljon háttal a fokoknak. Helyezze az alkarját a korlátra, és fogja meg a markolatot a kezével. Húzza fel a lábát behajlítva a lehető legmagasabbra.
Termék - FP-018K-10
Fitnesz elem FP-018K Inga
Ár külön kérésre
Funkció: fejleszti a csípőt és a törzset, miközben fokozza a légzőszervi állóképességet. Erősíti a felsőtestet, a bicepszet, az alkarokat, a hát alsó részét és a hasizmokat, miközben javítja a koordinációt.
Utasítások: fogja meg a kapaszkodókat, és lépjen fel a lábtartókra. Balról jobbra kezdje el lengő mozdulatokkal mozgatni az alsótestét..
cs
sk
de
en
ro
lt

