Házikó - teljes fémszerkezet
Termékkód: DOK-6102KW-10
Házikó - teljes fémszerkezet - 1x tető, 2x oldalfal, 2x pad, 1x golyós számoló. Több információ
| Termékkód: | DOK-6102KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 0-10 év |
| Szabadesés magasság: | 0 m |
| Max. felhasználók száma: | 3 |
| Méretek: | 1,06 x 1,16 x 1,6 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,06 x 4,16 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A padok és oldalfalak rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). A tető HPL (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség, UV-álló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Házikó - barna még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.