Hajó játékkészlet UNK2002K - teljes fémszerkezet
Termékkód: VLA-6301KS-10
Vonat - teljes fémszerkezet. Felár ellenében teljes műanyagból (HDPE) is kivitelezhető - ár kérésre. Több információ
| Termékkód: | VLA-6301KS-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 0-10 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 10 |
| Méretek: | 5,24 x 1,05 x 1,59 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 8,24 x 4,05 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A játékelem minden további része rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból készül (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). Az emelvény HPL készült (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). Az összekötő elemek rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Vonat - ezüst még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.