Kötélhíd - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1 m)
| Termékkód: | BAP-8003KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 3-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 3 |
| Méretek: | 2,08 x 0,9 x 1 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 5,08 x 3,9 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-11:2015 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A kötélhíd kötelei HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal). A köteleket műanyag kapcsok kötik össze. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Kötélhíd - barna (szab. mag. 1 m) még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.