Kötélpálya A formájú - galvanizált
Műszaki adatok
| Termékkód: | LD-031KZ20-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 3-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 4 |
| Méretek: | 22,68 x 3,9 x 3,86 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 24,8 x 5,9 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-4:2017+AC:2019 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
Az emelvények és ferde falak HPL készülnek (Nagynyomású laminátum készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.A termékhez Kötélpálya A formájú - galvanizált még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
cs
sk
de
en
ro
lt




