Láncos dupla hinta - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1,5 m)
Termékkód: REH-6270KW-10
Láncos dupla hinta - teljes fémszerkezet. A tartószerkezet négy színváltozatát kínáljuk - piros, kék, barna és lime. Több információ
| Termékkód: | REH-6270KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1,0 m |
| Max. felhasználók száma: | 6 |
| Méretek: | 6 x 1,12 x 1,81 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 9 x 7 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-2:2017+AC:2020 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A hinta horganyzott láncok segítségével van felakasztva a fém rúdra. A "Fészek" típusú ülőkét nagy szilárdságú szálakból készült polipropilén kötélből gyártjuk. A felfüggesztő kötelek HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Láncos dupla hinta - barna (szab. mag. 1,0 m) még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.