Termék - SSE-8302K-20
Mászó összeállítás - teljes fémszerkezet
Ár külön kérésre
Mászókötél, létrefokok, mászórúd.
Termékkód: SSE-8302KS-20
Mászókötél, létrefokok, mászórúd. Több információ
| Termékkód: | SSE-8302KS-20 |
|---|---|
| Súly: | 127.41 kg |
| Ajánlott életkor: | 3-15 év |
| Szabadesés magasság: | 2 m |
| Max. felhasználók száma: | 3 |
| Méretek: | 2,82 x 1,21 x 2,12 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 7 x 5,5 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint 38,5 m2 |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-11:2015 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A mászókötél HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készül. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Mászó összeállítás - ezüst még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.