Ügyességi pálya - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | SDO-8003KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-10 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 7 |
| Méretek: | 2,72 x 2,9 x 1 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 5,72 x 5,9 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A kötelek és hálók HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag kapcsokkal vannak összekötve. A mászóalagút polietilén készül, melyet UV-állóság és nagyfokú színállóság jellemez. Az emelvények HPL készült (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Ügyességi pálya - barna még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.