Ügyességi pálya - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | SDO-8018KS-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 2-10 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 19 |
| Méretek: | 6,54 x 5,4 x 1,85 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 9,54 x 8,9 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
Csúszdák üveggyapot anyagból készült. A csúszdák eleje, lépcsők, stb. rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). A kötelek és hálók HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag kapcsokkal vannak összekötve. A mászóalagút polietilén készül, melyet UV-állóság és nagyfokú színállóság jellemez. Az emelvények HPL készült (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Ügyességi pálya - ezüst még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.