Termék - KF814-S
Erőfejlesztő gép KF814-S
Ár külön kérésre
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal.
Termékkód: KF814-S
Erőfejlesztő gép nehézségi beállításokkal. Több információ
| Termékkód: | KF814-S |
|---|---|
| Súly: | 130.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 14+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.5 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 1,64 x 1,1 x 2,49 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,64 x 4,1 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A termékhez Erőfejlesztő gép KF814-S még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.