Termék - SK106
Fitnesz gépek gyerekeknek SK106 Labirintus
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek.
Termékkód: SK106
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek. Több információ
| Termékkód: | SK106 |
|---|---|
| Súly: | 28.1 kg |
| Ajánlott életkor: | 3+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 0,92 x 0,87 x 0,8 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 3,92 x 3,87 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A termékhez Fitnesz gépek gyerekeknek SK106 Labirintus még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.