Fitnesz gépek SM134 Hyperextenzió
Termékkód: SM134
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM134 |
|---|---|
| Súly: | 47.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 0,98 x 0,82 x 0,9 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 3,98 x 3,82 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM134 Hyperextenzió még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - SK102
Fitnesz gépek gyerekeknek SK102 Kézi kerékpár
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek, hogy saját testsúlyukkal edzenek.
Termék - SK106
Fitnesz gépek gyerekeknek SK106 Labirintus
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek.
Termék - SK101
Fitnesz gépek gyerekeknek SK101 Kerékpár
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek, hogy saját testsúlyukkal edzenek.
Termék - SK105
Fitnesz gépek gyerekeknek SK105 Twister
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek, hogy saját testsúlyukkal edzenek.
Termék - FP-023SS-10
Fitnesz elem FP-023SS Nyújtógép (stretcher)
Ár külön kérésre
Funkció: Javítja az edzés előtti és utáni nyúlványok, a hörgők és a hát mozgékonyságát és rugalmasságát.
Utasítások: Emelje fel a lábát és helyezze azt a hordágy fogantyújára. Dőljön előre és próbálja meg a lehető leghatékonyabban nyújtani a lábát, karját és hátát. Cserélje ki a lábát, és ismételje meg a gyakorlatot.
Termék - SK107
Fitnesz gépek gyerekeknek SK107 Húzódzkodó - tolódzkodó
Ár külön kérésre
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek, hogy saját testsúlyukkal edzenek.
Termék - SK101-102
Fitnesz gépek gyerekeknek SK101-102 Kerékpár - Kézi kerékpár
Ár külön kérésre
Újdonság
Kültéri fitnesz gépek gyerekeknek, hogy saját testsúlyukkal edzenek.
cs
sk
de
en
ro
lt