Fitnesz gépek SM101-102 Nyomások és húzások ülve
Termékkód: SM101-102
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM101-102 |
|---|---|
| Súly: | 95.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 1,57 x 0,93 x 1,92 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,57 x 3,93 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM101-102 Nyomások és húzások ülve még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - SM113
Fitnesz gépek SM113 Multifunkciós edzőállomás MAX
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - FP-001K-10
Fitnesz elem FP-001K Vállizom Edzőgép
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a hátizmokat, a mellizmokat, a hátsó
vállizmokat, a bicepszeket és az alkar izmait. Javítja a szív és a légzőszervek teljesítményét és a szív- és érrendszeri funkciókat.
Utasítások: Üljön az ülésre és erősen fogja meg a markolatot. Nyomja a fogantyúkat felfelé, majd óvatosan térjen vissza a kiinduló helyzetbe.
Termék - FP-003K-10
Fitnesz elem FP-003K Pillangó mellgép (nyomó)
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a mellizmokat, az első vállizmokat, az alkar, a felhas és a has izmait és a tricepszet. Javítja a szív és a légzőszervek teljesítményét és a szív- és érrendszeri funkciókat.
Utasítások: Üljön az ülésre és erősen fogja meg a markolatot. Nyomja a fogantyúkat előre, majd óvatosan térjen vissza a kiinduló helyzetbe.
Termék - FP-004K-10
Fitnesz elem FP-004K Vállerősítő Gép
Ár külön kérésre
Funkció: erősíti a test felső részeit. Erősíti a hát- és vállizmokat és a bicepszeket, miközben növeli a hajlékonyságot és javítja a szív- és érrendszeri funkciókat.
Utasítások: Erősen fogja meg a felső fogantyút, és próbálja lassan megemelni a testét. Térjen vissza a kiinduló helyzetbe. A nyújtó gyakorlatok során emelje fel a lábát, támassza meg a létrafokban és próbálja meg minél jobban megnyújtani.
cs
sk
de
en
ro
lt



