Fitnesz gépek SM126-136 Lábnyújtás - Stepper
Termékkód: SM126-136
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM126-136 |
|---|---|
| Súly: | 81.6 kg |
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 1,45 x 0,55 x 1,45 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,45 x 3,55 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM126-136 Lábnyújtás - Stepper még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - FP-015K-10
Fitnesz elem FP-015K Kerékpárgép (Orbi-Bike Plus)
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti az alsó és a felső végtagok izmait, mint a lábszár, a comb és a felkarizmok. Javítja a szív- és érrendszeri funkciókat és az izmok állóképességét.
Utasítások: Üljön le az ülésre, két kézzel fogva a markolatokat, helyezze a lábakat az emelvényekre, és egyszerre mozgassa a karját és a lábát.
Termék - FP-010K-10
Fitnesz elem FP-010K Stepper
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti az alsó végtagok izmait, mint a lábszár-, a comb- és a farizmok. Javítja a mozgáskoordinációt és az egész test stabilitását.
Utasítások: Álljon a pedálokra és erősen fogja meg a markolatokat.
Kezdje nyomni a pedálokat, mintha helyben járna.
Termék - FP-007K-10
Fitnesz elem FP-007K A lábak erősítése
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a lábat, a combot és a lábszárat. A a gyakorlat nagy súlyt fektet a négyfejű izomra, a fenékre és a combokra.
Utasítások: Üljön az ülésre és tegye a talpát a pedálokra. Nyomja a lábait, amíg teljesen ki nem nyújtja őket.
Lassan térjen vissza a kiinduló helyzetbe.
Termék - FP-016K-10
Fitnesz elem FP-016K Kerékpárgép (orbi-bike)
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a test alsó részének izmait, különösen a felső combot, miközben fejleszti a szív és a légzőszervek funkcióit és az izmok állóképességét.
Utasítások: Üljön az ülésre, mindkét kezével fogja meg a fogantyút és kezdjen taposni, mintha biciklin ülne és kezdjen taposni, mintha kerékpáron ülne.
Termék - SM113
Fitnesz gépek SM113 Multifunkciós edzőállomás MAX
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
cs
sk
de
en
ro
lt