Ügyességi pálya - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | SDO-8009KW-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 3-15 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 10 |
| Méretek: | 3,72 x 3,72 x 1 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 6,72 x 6,72 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 MSZ EN 1176-11:2015 |
A készségfejlesztő pálya tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint.
A kötelek és hálók HERKULES anyagból (16 mm-es polipropilén kötél belső acélmaggal) készülnek, és műanyag kapcsokkal vannak összekötve. Az emelvények HPL készült (Nagynyomású laminátum készül, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség és vízállóság). A lépegetők lapja rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Ügyességi pálya - barna még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.