Hajó játékkészlet UNK2030K - teljes fémszerkezet
| Termékkód: | VLA-6201KS-10 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 0-10 év |
| Szabadesés magasság: | 1 m |
| Max. felhasználók száma: | 10 |
| Méretek: | 3,33 x 1,05 x 1,59 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 6,33 x 4,05 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 1177 szabvány szerint- füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 1176-1:2017+A1:2024 |
A tartószerkezet szerkezeti horganyzott acélból készül, majd égetett festékbevonattal van ellátva. Az összes további fém alkatrész szerkezeti fekete acélból készül, amelyet szemcseszórással és többrétegű, égetett festéssel kezelnek. A szerkezetek beton alapba kerülnek rögzítésre.
A játékelem minden további része rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból készül (nagy sűrűségű teljesen festett polietilénből készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, karcolásokkal szembeni ellenálló képesség, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye). A mászóalagutak üveggyapot készülnek, melyeket UV-állóság és nagyfokú színállóság jellemez. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Vonat - ezüst még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.