Termék - PS-001K-10
Erősítő gép PS001K Húzógyakorlat állva
Ár külön kérésre
Erősítő gép nehézségi beállításokkal.
Termékkód: PS-001K-10
Erősítő gép nehézségi beállításokkal. Több információ
| Termékkód: | PS-001K-10 |
|---|---|
| Súly: | 144.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 14+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 1 |
| Méretek: | 1,96 x 0,77 x 1,44 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,96 x 3,77 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A termékhez Erősítő gép PS001K Húzógyakorlat állva még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.