Fitnesz gépek SM114 Twister
Termékkód: SM114
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM114 |
|---|---|
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 1,83 x 0,56 x 1,37 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,83 x 3,56 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM114 Twister még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - SM114-S
Fitnesz gépek SM114-S Twister – derékforgató gép
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - SM103-129
Fitnesz gépek SM103-129 Lábtoló – bicepsz erősítő gép
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - FP-017K-10
Fitnesz elem FP-017K Runner
Ár külön kérésre
Funkció: fejleszti az alsótest izomzatát, a derekat és a hasizmokat. Növeli a légzőszervi állóképességet, és javítja a test koordinációját és stabilitását.
Utasítások: fogja meg a rudat két kézzel, és kényelmesen helyezze el lábait a lábtartókon. Kezdje a lábait előre-hátra mozgatni, mintha sétálna. Menet közben tartsa egyenesen a hátát.
Termék - FP-016K-10
Fitnesz elem FP-016K Kerékpárgép (orbi-bike)
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a test alsó részének izmait, különösen a felső combot, miközben fejleszti a szív és a légzőszervek funkcióit és az izmok állóképességét.
Utasítások: Üljön az ülésre, mindkét kezével fogja meg a fogantyút és kezdjen taposni, mintha biciklin ülne és kezdjen taposni, mintha kerékpáron ülne.
Termék - FP-007K-10
Fitnesz elem FP-007K A lábak erősítése
Ár külön kérésre
Funkció: Erősíti a lábat, a combot és a lábszárat. A a gyakorlat nagy súlyt fektet a négyfejű izomra, a fenékre és a combokra.
Utasítások: Üljön az ülésre és tegye a talpát a pedálokra. Nyomja a lábait, amíg teljesen ki nem nyújtja őket.
Lassan térjen vissza a kiinduló helyzetbe.
cs
sk
de
en
ro
lt

