Fitnesz gépek SM129 Bicepsz tréner
Termékkód: SM129
Fitnesz gépek Több információ
Műszaki adatok
| Termékkód: | SM129 |
|---|---|
| Súly: | 67.0 kg |
| Ajánlott életkor: | 15+ év |
| Szabadesés magasság: | 1.0 m |
| Max. felhasználók száma: | 2 |
| Méretek: | 1,59 x 1,1 x 2 m |
| Szereléshez szükséges felület: | 4,59 x 4,1 m |
| Felület, eséstompítás: | az EN 16630 szabvány szerint - füvesített terület |
| Szabvány: | MSZ EN 16630:2015 |
A tartószerkezete szerkezeti acélból készül, melyet a korrózióval szemben horganyzott felületkezeléssel látnak el, ezáltal jelentősen meghosszabbítják a játékelem élettartamát vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. E szerkezeteket betonágyba helyezik. Az összes többi fémelem horganyzással vagy duplex rétegű égetett porfesték védi az RAL szabvány szerint. A padok és fellépők rendkívül jó minőségű HDPE műanyagból (nagy sűrűségű teljesen festett polietilén) készülnek, melyet nagyfokú színállandóság, UV-álló képesség és főleg biztonság jellemez, mivel nem törékeny, és ezáltal a gyerekeket nem fenyegeti az éles letörött részek általi sérülés veszélye. Az összekötőelemek horganyzottak vagy rozsdamentes acélból készülnek.
A termékhez Fitnesz gépek SM129 Bicepsz tréner még senki sem írt kérdést vagy hozzászólást Ne habozzon kérdezni.
Műszaki adatlap [170 kB, PDF]
Hasonló termék
Termék - SM114-S
Fitnesz gépek SM114-S Twister – derékforgató gép
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - SM103-129
Fitnesz gépek SM103-129 Lábtoló – bicepsz erősítő gép
Ár külön kérésre
Újdonság
Fitnesz gépek
Termék - FP-026SS-20
Fitnesz elem FP-026SS Korlát
Ár külön kérésre
Funkció: erősíti a felsőtest izomzatát. Erősíti a kar-, a mell- és a hasizmokat, miközben javítja a hát állapotát.
Utasítások: álljon háttal a fokoknak. Helyezze az alkarját a korlátra, és fogja meg a markolatot a kezével. Húzza fel a lábát behajlítva a lehető legmagasabbra.
Termék - FP-017K-10
Fitnesz elem FP-017K Runner
Ár külön kérésre
Funkció: fejleszti az alsótest izomzatát, a derekat és a hasizmokat. Növeli a légzőszervi állóképességet, és javítja a test koordinációját és stabilitását.
Utasítások: fogja meg a rudat két kézzel, és kényelmesen helyezze el lábait a lábtartókon. Kezdje a lábait előre-hátra mozgatni, mintha sétálna. Menet közben tartsa egyenesen a hátát.
cs
sk
de
en
ro
lt